CANAKKALE TOPLU SMS FİYATLARI

CANAKKALE TOPLU SMS firması

CANAKKALE toplu sms hizmeti veren toplu sms yolla firmamız, 10 yılı aşkın süredir CANAKKALE ‘da ve Türkiye genelinde hizmet vermektedir. CANAKKALE toplu sms denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan toplu sms yolla .com , en uygun toplu sms fiyatları, en kaliteli ve güvenilir hizmeti sizlere sunmaktadır. Kurumsal ve gelişmiş alt yapısı ile üşteri memnuniyetini hedef alan firmamız. kalite yönetimine ve bilgi güvenliği standartlarına uygun hareket eder.
10 yılı aşkın süredir , toplu sms reklamlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılara ulaştırıyoruz. Tüm sms gönderimlerinize ait düzenli , gerçekçi raporlar ile sms kampanyalarınızı en üst seviyede değerlendirmenize olanak sağlayan alt yapımız , aynı zamanda sizlerin kullandığınız programlara entegre etmenizi sağlayacak api yazılım desteği ile toplu sms gönderimlerinde vazgeçilmez firmanız olamaya devam edecektir.

   CANAKKALE SMS FİRMASI.

CANAKKALE TOPLU SMS HİZMETLERİ

Toplusms yolla firmasını tercih ettiğinizde gelişmiş api desteği, ücretsiz toplu sms programı, excel toplu sms eklentisi gibi hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında uzun yıllardır sektörde hizmet veren bir firma ile çalıştığınızdan , toplusmsyolla.com müşterileri, sürekli yeni firmalar arayarak zaman kaybetmez, sürekli ve düzenli olarak sms reklamlarını gönül rahatlığı ile yaparlar.

NOT: sms gönderimleri için devlet tarafından istenen evrakların tamamlanmış olması zorunldur

HEMEN ÜYE OL

TopluSMSyolla.com'un ayrıcılarıklarından yararlanmak için hemen üye olun.

ÜYE OL  

SMS PROGRAMI

Masa üstü sistemlerinizden , daha kolay sms göndermeniz için hazırladığımız ücretsiz SMS Programımıdır...

PROGRAMI İNDİR

APİ DESTEĞİ

Sisteminize tamamen entegre olabilen SMS API'miz sayesinde kendi uygulamalarınızdan ve sitelerinizden kolayca SMS gönderebilirsiniz. DETAYLAR

            Evrak asıllarını MNG Kargo 174145880 anlaşma kodu ile (ÖZTEK HABERLEŞME TİC. LTD. ŞTİ) karşı ödemeli olarak yollayabilirsiniz.
TOPLU SMS GÖNDERİMİ

Aynı anda onbinlerce müşterinize ya da arkadaşınıza tek tık la toplu mesaj gönderme imkanı.

KİŞİYE ÖZEL HİTAPLI SMS GÖNDERİMİ

Müşterilerinize ya da arkadaşınıza Sayin [isim] şeklinde Hitaplı SMS gönderebilirsiniz...

EXCEL İLE GÖNDERİM

Excell deki bilgilerinizi rehberinize aktarabilir ya da excell deki numaralarınıza tek tık ile kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Anlık Raporlama

Gönderilen smslerin sonuçlarını çok hızlı bir şekilde detaylı olarak alabilirsiniz. (iletildi, bekleyen, telefon kapalı, böyle bir numara yok,operatör hatası, mesaj hafızası dolu vs.)
.