Neden Biz ?

TopluSMSyolla.com 3K Telekom'a ait hizmetlerden birisidir. Sektörde öncü firmalardan olan 3K Telekom toplu sms gönderimi ve diğer sunduğu tamamlayıcı hizmetler ile uzun yıllardır oluşturduğu güven hissini müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ücretsiz yazılımları, Bünyesinde oluşturduğu arge kısmı ile sürekli çoğaltmakta, ihtiyaç duyulan alt yapı desteğini sürekli geliştirmektedir. Toplu SMS gönderiminin en çok tercih edilen firmalarından birisidir. Tüm Operatörlerle direkt anlaşmalı olan 3K Telekom aracısız hizmet ile sizlere en iyi fiyatları sunarken , Btk kontrolünde STH belgesinede sahip olarak güvenilirliğini artırmıştır. 3K Telekom, ÖZTEK Haberleşme ile güçlerini birleştirdi. Hizmetlerine ÖZTEK HABERLEŞME olarak devam etmektedir.
HEMEN ÜYE OL

TopluSMSyolla.com'un ayrıcılarıklarından yararlanmak için hemen üye olun.

ÜYE OL  

SMS PROGRAMI

Masa üstü sistemlerinizden , daha kolay sms göndermeniz için hazırladığımız ücretsiz SMS Programımıdır...

PROGRAMI İNDİR

APİ DESTEĞİ

Sisteminize tamamen entegre olabilen SMS API'miz sayesinde kendi uygulamalarınızdan ve sitelerinizden kolayca SMS gönderebilirsiniz. DETAYLAR

            Evrak asıllarını MNG Kargo 174145880 anlaşma kodu ile (ÖZTEK HABERLEŞME TİC. LTD. ŞTİ) karşı ödemeli olarak yollayabilirsiniz.
TOPLU SMS GÖNDERİMİ

Aynı anda onbinlerce müşterinize ya da arkadaşınıza tek tık la toplu mesaj gönderme imkanı.

KİŞİYE ÖZEL HİTAPLI SMS GÖNDERİMİ

Müşterilerinize ya da arkadaşınıza Sayin [isim] şeklinde Hitaplı SMS gönderebilirsiniz...

EXCEL İLE GÖNDERİM

Excell deki bilgilerinizi rehberinize aktarabilir ya da excell deki numaralarınıza tek tık ile kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Anlık Raporlama

Gönderilen smslerin sonuçlarını çok hızlı bir şekilde detaylı olarak alabilirsiniz. (iletildi, bekleyen, telefon kapalı, böyle bir numara yok,operatör hatası, mesaj hafızası dolu vs.)
.